Від імені Великобичківської селищної ради та її виконавчого комітету щиро раді вітати Вас на офіційній веб-сторінці селищної влади. Ми разом творимо новітню історію нашого селища, разом будуємо майбутнє. Селищна влада є тим інструментом, завдяки якому Ви, бичківці, маєте можливість брати участь в управлінні селищем, втілювати в життя свої ідеї, розвивати всі сфери життєдіяльності територіальної громади. Ми цінуємо думку кожного жителя селища.

На сьогоднішній день в Великому Бичкові відбувається багато позитивних змін. Влада селища працює над реалізацією багатьох проектів, які дадуть можливість громаді впевнено дивитися вперед, відчувати поліпшення життя кожного жителя селища зокрема.

Можливість мешканців селища та гостей міста оперативно отримувати інформацію про діяльність селищної ради та її виконкому, безпосередньо знайомитись з рішеннями і розпорядженнями органів місцевого самоврядування я розцінюю як черговий крок селищної влади у напрямку своєї відкритості для громади, викликаний бажанням вести з нею ефективний діалог та налагодити стійкий зворотній зв’язок.

Сподіваюсь, що кожен з Вас зможе знайти на цьому сайті цікаву та корисну інформацію про наше селище – Великий Бичків.


Освіта і наука

Культура, мистецтво

Спорт

Охорона здоров’я

Великобичківське ЖКП

Громадська організація «Зірочка»

Релігійні установи

Газета «Бичківські новини»

Збільшити шрифт
Контрастна тема