Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

Привітання з днем медика
27.06.2017

Оголошення про обговорення проекту детального плану території земельної ділянки

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Великобичківської селищної ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території:

– земельної ділянки площею 2,8774 га розташованої за межами населеного пункту на території Великобичківської селищної ради Рахівського району Закарпатської області, для зміни цільового призначення із земель  для ведення особистого селянського господарства на землі  для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування за адресою смт. В.Бичків, в ур. Юрочково .

Детально ознайомитися з матеріалами проекту Детального плану території можливо у  виконавчому комітеті Великобичківської селищної ради за адресою: 90615 смт. Великий Бичків вул.Грушевського,108 .

Громадські слухання відбудуться 27 червня 2017 року о 15 годині в сесійному  залі приміщення виконавчого комітету Великобичківської селищної ради

Пропозиції та зауваження стосовно розробленого проекту Детального плану, приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту його опублікування, у виконкомі Великобичківської селищної ради за адресою : 90615 смт. Великий Бичків вул.Грушевського,108 тел: 33-1-67.

Відповідальна особа за проведення громадських слухань: Бойчук І.М.

Comments are closed.

Збільшити шрифт
Контрастна тема